Sevgi Uğruna Yaptıklarımız Kristin Hannah

ISBN:

Published:

464 pages


Description

Sevgi Uğruna Yaptıklarımız  by  Kristin Hannah

Sevgi Uğruna Yaptıklarımız by Kristin Hannah
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 464 pages | ISBN: | 6.38 Mb

Aynı şeyin özlemini çeken iki kadın...Ailenin Ne Anlama Geldiğini Öğrenecekleri Duygusal Ve Dokunaklı Bir Yolculuk...Yıllar süren uğraşına rağmen çocuk sahibi olamaması Angie Maloneu çok üzmüştür. Acı dolu bir boşanmanın ardından PasifikMoreAynı şeyin özlemini çeken iki kadın...Ailenin Ne Anlama Geldiğini Öğrenecekleri Duygusal Ve Dokunaklı Bir Yolculuk...Yıllar süren uğraşına rağmen çocuk sahibi olamaması Angie Maloneu çok üzmüştür. Acı dolu bir boşanmanın ardından Pasifik Northwestteki kasabasına döner ve aile restoranının yönetimini devralır.

Hayatın dalgalar gibi yükselip alçaldığı West Endde, problemli genç bir kadınla tanışıp arkadaşlık etmeye başlayan Angienin hayatı bütünüyle değişmeye başlar.Angie, Lauren Ribidoyu işe alır çünkü on yedi yaşındaki bu kızda farklı bir şeyler bulur. Aralarında sıkı bir bağ oluşur ve annesi Laurenı terk ettiğinde Angie ona kalacak bir yer verir. Ama bu iyiliğin sonuçlarına göğüs gerecek güçte değildir henüz.

Biri çocuk özlemi çeken, diğeriyse anne sevgisine hasret bu iki kadın kimsenin hayal edemeyeceği bir şekilde sınanacaktır.Harika... Çok dokunaklı... Karakterlerin sıcaklığı ve karmaşık kişilikleri derinlerde kalmış duyguları ortaya çıkarıyor.RT Book ReviewsHannah, okuyucuyu karakterlerin hayatına sürükleyip onları kendi arkadaşlarıymış gibi hissettirirken ailedeki acıları ve sevinçleri ele alarak neden kadın edebiyatının yıldızı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.BooklistHannah başkahramanlarının ruh halini derinlemesine yansıtıp hislerindeki ufak farklılıkları betimlemekte çok başarılı.The Washington Post Book WorldYürek burkucu...

Hem acı hem tatlı.Publishers WeeklyEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Sevgi Uğruna Yaptıklarımız":


renewalhealthclub.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us